ELEWACJE DREWNIANE

Elewacje z gontu drewnianego

Jesteśmy zarówno producentem jak i wykonawcą elewacji drewnianych. W tym szczególnie elewacji z gontu drewnianego. Zarówno z gontu ciętego jak i z gontu łupanego. W związku z tym, że drewno staje się obecnie coraz bardziej powszechne, przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjną ofertę z tego zakresu.

Popularność oraz funkcjonalność elewacji

Elewacje drewniane swoją popularność zawdzięczają nie tylko swojej trwałości oraz funkcjonalności, do której nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Ten specyficzny rodzaj zaskarbił sobie szczególne uznanie również ze względu na niesamowite walory estetyczne. Jednym słowem: robią ogromne wrażenie.

Profesjonalizm i doświadczenie

Firma ROB-GONT wykonuje profesjonalne elewacje drewniane, które stanowią jedną z podstawowych usług. Jest to obecnie jeden z popularniejszych elementów oferty naszej firmy. Do wszystkich zleceń podchodzimy profesjonalnie. Nasz zespół charakteryzuje się dużym doświadczeniem. Wszystkie realizowane przez nas zlecenia są wykonywane precyzyjnie i bardzo starannie.

Najwyższej jakości materiały

Do wykonania pracy niezbędne jest wykorzystanie dobrej jakości materiału. Jako producent, wiemy jaki materiał należy zastosować, aby uzyskać najlepszy efekt. Zawsze używamy materiałów najwyższej klasy, co zapewnia bardzo dużą wytrzymałość wykonanym przez naszą firmę zleceniom.

    Zapytaj o ofertę