GONTY DREWNIANE CENA

Tradycyjny gont drewniany powstaje z drewna sosnowego, jodłowego, cedrowego, modrzewiowego, olchowego lub topolowego, a cena każdego z nich jest inna. Całość tworzywa to elementy o długości 20-60 cm, szerokości 6-20 cm i grubości 0,5-1,5 cm. Ułożenie solidnego pokrycia dachowego wymaga dużej precyzji i zdolności ciesielskich, zwłaszcza tam, gdzie ma on tworzyć powierzchnie zakrzywione. Profesjonalny producent gontów drewnianych zajmuje się wykonawstwem oraz montażem dachów wymagających indywidualnego docięcia wzdłuż klina. Szczelność dachu podczas opadów atmosferycznych zależy od ilości nakładanych na siebie warstw i odpowiedniemu dopasowaniu każdego elementu. Krawędzie rowków każdego elementu schnąć, zaciskają się na ostrej krawędzi sąsiedniej deszczułki, która dodatkowo uszczelnia i izoluje połączenie.

Wykonujemy dla Państwa pojedynczo i podwójnie kładzione, gonty świerkowe, modrzewiowe, osikowe oraz łupane w korzystnych cenach. Podajemy przybliżony cennik gontów. Poniższą tabelę należy traktować poglądowo, ponieważ każdy dach jest inny i wymaga innego podejścia specjalistów.

NAZWA PODUKTU CENNIK MATERIAŁU za m2
Gonty drewniane – świerkowe podwójnie kładzione ok. 85,00 zł
Gont drewniany świerkowy pojedynczo kładziony ok. 56,00 zł
Modrzewiowe podwójnie kładzione ok. 100,00 zł
Modrzewiowy pojedynczo kładziony ok. 70,00 zł
Gont osikowy podwójnie kładziony ok. 75,00 zł
Osikowy pojedynczo kładziony ok. 55,00 zł
NAZWA USŁUGI CENA USŁUGI za m2
Montaż gontu drewnianego podwójnie kładzionego ok. 60,00 – 80,00 zł

Świadomi Państwa oczekiwań, gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz odpowiednie dostosowanie kosztów realizacji do wykonanych prac. Cena materiału może być różna w zależności od wielkości zamówienia, rodzaju, do wyboru gont osikowy, świerkowy, modrzewiowy oraz impregnacji. Dzięki uwzględnionym kwotom w tabeli mogą Państwo uzyskać przybliżony pogląd dotyczący wysokości inwestycji oraz środków niezbędnych do zakupu materiałów budowlanych, a także kosztów realizacji zamówienia na dach z gontu drewnianego.

Jak działamy

Odpowiednie pokrycie dachu polega na układaniu elementów na łatach, wciskaniu ostrej krawędzi jednego we wpust drugiego i przybijaniu ich do łat. Naszym celem jest uzyskanie dla klientów najlepszego efektu wykonywanych przez nas prac. Oferujemy montaż materiału, którego jesteśmy bezpośrednim producentem. Nasi specjaliści przyjmują i sukcesywnie realizują zlecenia z całego kraju a nawet za granicą. Zespół Rob-Gont, tworzą fachowcy, którzy charakteryzują się przede wszystkim dużym doświadczeniem w branży oraz pełnym zaangażowaniem w wykonywaną pracę. Tutaj każdy szczegół jest ważny.

Gont drewniany na dach

Producent gontów drewnianych Rob-Gont dostarcza Państwu produkt najwyższej jakości w przystępnej cenie. Wartości w tabeli należy traktować poglądowo. Ostateczna oferta za materiał, jak również montaż może odbiegać od przykładowych cen umieszczonych w tabeli. Ostateczna cena za realizację zlecenia i montaż gontu drewnianego podawana jest po zapoznaniu się z projektem oraz oczekiwaniami klienta. Jesteśmy profesjonalną i solidną firmą wykonującą gonty drewniane, dla której najważniejsze jest zadowolenie klienta. Podczas realizacji zamówienia dbamy, aby każdy szczegół został dopięty na ostatni guzik a klient otrzymał piękny i solidny gont na dach. Montaż odbywa się u nas sprawnie i dokładnie, świadomi Państwa oczekiwań wykonujemy dachy z gontu, które będą wspaniałą ozdobą domu z bali i murowanego. Ten naturalny i trwały budulec sprawia, że dach wygląda wyjątkowo na tle popularnych pokryć. Zalety drewnianych pokryć dachowych:
  • duża wytrzymałość i odporność na działanie wiatru, mrozu, promieni słonecznych i opadów atmosferycznych.
  • elegancja i ponadczasowość,
  • ekologiczne, trudnozapalne tworzywo,
  • lekkość.
Klienci zadowoleni z naszych usług często wracają z nowymi zamówieniami na solidne gonty drewniane. Indywidualnie dostosowanie cennika, sprawia, że klient sam wybiera ile, i za co płaci. Doświadczona kadra pracowników wykonuje gonty dachowe na podstawie otrzymanego projektu, jednak w razie potrzeby i chęci zmiany szczegółów nasz specjalista pomoże Państwu wybrać najlepsze rozwiązanie i możliwie najkorzystniejszy wariant zamienny. Zachęcamy do poznania cennika i realizacji zamówienia na drewniane gonty dachowe znanego producenta, gwarantujemy trwałość i solidne wykonanie!