DOMY Z BALI GÓRALSKIE

Drewniane domy z bali są obecnie coraz popularniejsze. To niemniej jednak w dalszym ciągu technologia, która nie jest zbyt rozpowszechniona w Polsce, ale domy drewniane oferowane są teraz przez coraz więcej firm. Nowoczesne konstrukcje z bali są w stanie zagwarantować ciepło, wytrzymałość i jednocześnie niskie koszty eksploatacji.

W Polsce góralskie domy z bali całoroczne i letniskowe spotykane są w regionach górskich i podgórskich. Jednak coraz częściej można je spotkać również w dużych miastach. Technologia budowy przyciąga przede wszystkim oszczędnością czasu – budowa nie zajmuje zwykle więcej niż kilka miesięcy z wykończeniem. W przypadku, gdy budowa odbywa się z wykorzystaniem prefabrykowanych materiałów, wtedy czas jego przygotowania zwykle wynosi tylko kilka dni. Dodatkowo budowa może odbywać się także w ciągu okresu zimowego. W razie jakichkolwiek nowych pomysłów, takie budynki można też znacznie łatwiej przebudować.

Obecnie bez problemu można wybudować drewniane, góralskie domy z bali. Dzięki zastosowaniu specjalnych warstw izolacyjnych możliwe jest odpowiednie zabezpieczenie konstrukcji przed zimnem. Dodatkowo konstrukcje są specjalnie impregnowane, dzięki temu zyskują właściwości ogniochronne i grzybobójcze.

Jest to zatem bardzo atrakcyjne rozwiązanie dla inwestorów ceniących niskie koszty i szybkość budowy. Profesjonalnie wykonane domy góralskie z drewna gwarantują również wytrzymałość na długie lata i świetną izolację cieplną.

Główne zalety budynków z bali

 • Estetyczny wygląd i niepowtarzalny klimat.
 • Ekologiczne wykonanie.
 • Trwałość i solidność.
 • Niepowtarzalny mikroklimat.
 • Wyjątkowe właściwości akustyczne.
 • Drewno posiada właściwości termoizolacyjne.
 • Krótki czas budowy.
 • Wygodne wykończenie wnętrza.

Jak działamy?

Wykonujemy zarówno obiekty letniskowe, altany ogrodowe jak i większych rozmiarów drewniane chałupy góralskie. Jako profesjonalnie działająca firma, Rob-Gont zajmuje się tworzeniem elementów drewnianych do wykorzystania w budownictwie. W ramach naszej działalności zapewniamy profesjonalną produkcję, malowanie i sprzedaż gontów. Wykonane przez nas domy drewniane z bali, cechuje przede wszystkim wytrzymałość i estetyka. Dokładamy wszelkich starań by prace naszej ekipy przebiegały zgodnie z wytycznymi i ustaleniami z klientem. Gwarantujemy ciepło, wytrzymałość oraz niewielkie koszty związane z eksploatacją budynku. Zdobyte przez lata pracy doświadczenie i indywidualne podejście do każdego zlecenia sprawiają, że możemy pochwalić się pozytywnymi referencjami.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

 • Wykonywana praca jest dla nas pasją.
 • Posiadamy wieloletnie doświadczenie i szeroką wiedzę budowlaną.
 • Gwarantujemy najwyższą jakość i doskonałe warunki współpracy.
 • Zlecenia wykonujemy terminowo.
 • Budujemy obiekty całoroczne i letniskowe.
 • Cennik dostosowywany zostaje indywidualnie do każdego zlecenia.

Przyjmowane inwestycje obsługujemy kompleksowo, wykonujemy solidne budynki góralskie w przystępnych dla Klienta cenach. W razie potrzeby służymy fachową poradą i skutecznie rozwiązujemy problem związany z komfortowym użytkowaniem budynku. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą i poznania cennika wykonywanych prac. Firma Rob-Gont z najwyższą starannością wykona dla Państwa domy z bali całoroczne oraz letniskowe. Gwarantujemy terminowe i precyzyjne wykonywanie prac oraz najwyższą jakość opartą na wieloletnim doświadczeniu.

Domki góralskie cena budowy

Ceny uzależnione są od konkretnych prac, które zostaną podjęte podczas wykonywania zlecenia. W celu uzyskania przybliżonej kwoty budowy, potrzebny jest projekt. Zapraszamy do kontaktu. Nasz specjalista przeanalizuje projekt, doradzi, ustali z Państwem niezbędne formalności budowy oraz zaproponuje przybliżony koszt inwestycji.

W wybudowanych przez nas domach drewnianych z bali odnajdziesz spokój i równowagę, podkreślone pięknym zapachem drewna.

Zapraszamy do kontaktu i złożenia zamówienia na domy góralskie! 

  Zapytaj o ofertę