DOMY Z BALI GÓRALSKIE

Drewniane domy z bali całoroczne są obecnie coraz bardziej popularne. To niemniej jednak w dalszym ciągu technologia, która nie jest zbyt rozpowszechniona w Polsce, ale domy drewniane oferowane są teraz przez coraz więcej firm. Nowoczesne konstrukcje z bali są w stanie zagwarantować ciepło, wytrzymałość i jednocześnie niskie koszty eksploatacji.

W Polsce góralskie domy z bali całoroczne i letniskowe spotykane są w regionach górskich i podgórskich. Coraz częściej można spotkać je również w dużych miastach. Technologia budowy przyciąga przede wszystkim oszczędnością czasu – wybudowanie domu nie zajmuje zwykle więcej niż kilka miesięcy z wykończeniem. W przypadku, gdy budowa odbywa się z wykorzystaniem prefabrykowanych materiałów, wtedy czas budowy domu w stanie surowym zwykle wynosi tylko kilka dni. Dodatkowo budowa może odbywać się także w ciągu okresu zimowego. W razie jakichkolwiek nowych pomysłów domy z bali można też znacznie łatwiej przebudować.

Dom z bali drewnianych

Obecnie bez problemu można wybudować drewniane, góralskie domy z bali. Dzięki zastosowaniu specjalnych warstw izolacyjnych możliwe jest odpowiednie zabezpieczenie konstrukcji przed zimnem. Dodatkowo konstrukcje są specjalnie impregnowane, dzięki temu zyskują właściwości ogniochronne i grzybobójcze.

Domy z bali to bardzo atrakcyjne rozwiązanie dla inwestorów ceniących niskie koszty i szybkość budowy. Profesjonalnie wykonane domy góralskie z drewna gwarantują również wytrzymałość na długie lata i świetną izolację cieplną.

Główne zalety budynków z bali

 • Estetyczny wygląd i niepowtarzalny klimat.
 • Ekologiczne wykonanie.
 • Trwałość i solidność domu z bala.
 • Domy z bali zapewniają niepowtarzalny mikroklimat.
 • Dom posiada wyjątkowe właściwości akustyczne.
 • Drewno posiada właściwości termoizolacyjne.
 • Krótki czas budowy.
 • Wygodne wykończenie wnętrza.

Jak działamy?

Wykonujemy zarówno obiekty letniskowe, altany ogrodowe jak i większych rozmiarów drewniane chałupy góralskie. Jako profesjonalnie działająca firma, Rob-Gont zajmuje się tworzeniem elementów drewnianych do wykorzystania w budownictwie.

W ramach naszej działalności zapewniamy profesjonalną produkcję, malowanie i sprzedaż gontów. Nasze gonty drewniane bardzo często wykorzystywane są do pokrycia dachu budowanych przez nas domów, hoteli i innych budynków.

Wykonane przez nas z drewna całoroczne domy z bali okrągłych cechuje przede wszystkim wytrzymałość i estetyka. Dokładamy wszelkich starań, by prace naszej ekipy przebiegały zgodnie z wytycznymi i ustaleniami z klientem. Gwarantujemy ciepło, wytrzymałość oraz niewielkie koszty związane z eksploatacją budynku. Zdobyte przez lata pracy doświadczenie i indywidualne podejście do każdego zlecenia sprawiają, że możemy pochwalić się pozytywnymi referencjami.

Jeśli posiadasz wymarzony projekt domu z bala, warto powierzyć budowę domu profesjonalistom. Budujemy obiekty całoroczne na terenie całej Polski, a także za granicą. Zaufało nam wielu klientów indywidualnych, a także firm i instytucji, które polecają naszą firmę w licznych referencjach.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

 • Wykonywana praca jest dla nas pasją.
 • Posiadamy wieloletnie doświadczenie i szeroką wiedzę budowlaną.
 • Gwarantujemy najwyższą jakość i doskonałe warunki współpracy.
 • Zlecenia wykonujemy terminowo.
 • Budujemy domy z bali całoroczne i letniskowe.
 • Cennik dostosowywany zostaje indywidualnie do każdego zlecenia.

Budynki z drewna - domy z bali

Przyjmowane inwestycje obsługujemy kompleksowo, wykonujemy solidne budynki góralskie w przystępnych dla Klienta cenach. W razie potrzeby służymy fachową poradą i skutecznie rozwiązujemy problem związany z komfortowym użytkowaniem budynku. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą i poznania cennika wykonywanych prac. Firma Rob-Gont z najwyższą starannością wykona dla Państwa domy z bali całoroczne oraz letniskowe. Gwarantujemy terminowe i precyzyjne wykonywanie prac oraz najwyższą jakość opartą na wieloletnim doświadczeniu.

Należy podkreślić, że domy z bali całoroczne cieszą się coraz większym zainteresowaniem klientów również z uwagi na estetykę. Na etapie projektowania istnieje możliwość dostosowania domu z bali do własnych preferencji – od fundamentów aż po dach.

Doskonała izolacja

Oferujemy drewniane domy całoroczne wykonane z grubych bali, które cechują się doskonałymi właściwościami termoizolacyjnymi. Budynek taki charakteryzuje się możliwością korzystania z niego latem jak i zimą. Domy z bali w stylu góralskim przez wielu uważane są za bardzo ekonomiczne zarówno w budowie, jak i w eksploatacji.

Domy góralskie oferowane przez Rob-Gont to klasyka i nowoczesność w jednym – stosujemy najlepsze materiały izolacyjne, aby konstrukcja była odpowiednio chroniona, a jej użytkowanie wiązało się z możliwie jak najmniejszymi kosztami.

Jeśli Twoim marzeniem jest niepowtarzalny i piękny dom w stylu rustykalnym lub góralskim, to nasza kompleksowa oferta domów z bali pod klucz jest właśnie dla Ciebie! Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem – dostosowujemy się do oczekiwań naszych klientów, aby mieć pewność, że efekty naszej pracy będą idealnie odzwierciedlały ich wizję wymarzonego domu.

Dom z bali - Domy góralskie cena budowy

Wiele osób zainteresowanych tego typu rozwiązaniem zastanawia się, ile kosztuje budowa domu z bali. Cennik budowy domu z bali pod klucz uzależniony jest od konkretnych prac, które zostaną podjęte podczas wykonywania zlecenia. Korzystając z naszego doświadczenia, indywidualnie wyceniamy kosz realizacji każdego przedsięwzięcia.

W celu uzyskania przybliżonej kwoty potrzebny jest projekt. Nasz specjalista przeanalizuje projekt, doradzi, ustali z Państwem niezbędne formalności związane z budową oraz zaproponuje przybliżony koszt inwestycji. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat naszej oferty domów z bali drewnianych.

Przykładowe projekty domów góralskich znajdziesz na stronie Projekty domów z bali

W wybudowanych przez nas domach drewnianych z bali odnajdziesz spokój i równowagę, podkreślone pięknym zapachem drewna.

Zapraszamy do kontaktu i złożenia zamówienia na domy z bali!

  Zapytaj o ofertę